TELLIMISTINGIMUSED

  1. Müügitingimuste kehtivus

1.1 Müügitingimused kehtivad LUNELUKAS.COM veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja METSALUGU OÜ (edaspidi Veebipood lunelukas.com) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

1.2 Metsalugu OÜ juriidilised andmed: Mai tn 9a Nõmme linnaosa, Tallinn, Harju maakond 11621, Eesti. Reg nr 16064462, KMKR puudub.

Kontaktandmed: info@lunelukas.com, tel +372 508 6261

Tegevuskoha aadress: Mai tn 9a Nõmme linnaosa, Tallinn Harju maakond 11621, Eesti.

1.2 Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad lunelukas.com veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

1.3 Veebipood lunelukas.com jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel lunelukas.com.

  1. Hinnainfo

2.1 Kõik veebipoes lunelukas.com toodud hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

2.2 Ostuhinnale lisandub transpordi hind vastavalt Tarbija valitud tarneviisile (SmartPost 2.95 eurot, Omniva Postkontor 3.60 eurot).

2.3 Kohaletoimetamise tasu ei rakendata üle 45 eurostele tellimustele.

2.4 Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja lunelukas.com vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

2.5 Veebipood lunelukas.com jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel lunelukas.com.

  1. Tellimuse vormistamine

3.1 Lisage soovitud tooted ostukorvi.

3.2 Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi.

3.3 Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning märkida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kätte toimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

3.4 Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.

3.5 Märkige linnuke lahtrisse “Olen tutvunud veebilehe müügitingimustega ning meie privaatsuspoliitikaga ja nõustun nendega”.

3.6 Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse igal tööpäeval 9.00-17.00 . Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 12.00, võidakse tellimus vormistada alles järgneval tööpäeval.

3.7 Tellimuse väljasaatmiseks kulub lunelukas.com-l keskmiselt 1-3 tööpäeva sõltuvalt valitud kohaletoimetamise viisist.

  1. Müügilepingu jõustumine

4.1 Kauba müügilepinguga kohustub veebipood lunelukas.com andma Tarbijale üle olemasoleva, valmistatava või veebipood lunelukas.com poolt tulevikus omandatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale, Tarbija aga kohustub veebipood lunelukas.com-le tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.

4.2 Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 7 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

4.3 Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist Veebipoe pangakontole.

  1. Kohaletoimetamine

5.1 Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib veebipood lunelukas.com tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele. Juba vormistatud tellimust ei ole enam võimalik tühistada.

5.2 lunelukas.com veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe pangakontole. Keskmiselt on kohaletoimetamise aeg 1-3 tööpäeva.

5.3 Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed. Kui kaup ei ole mõistliku aja jooksul Kliendini jõudnud tuleb kontakteeruda e-posti teel lunelukas.com, et kontrollida saaja andmete õigsust. Adressaadile mitte kohale jõdnud tellimuste eest, mis on lunelukas.com-le logistikapartneri poolt tagasi saadetud, kantakse Kliendile raha tagasi 7 tööpäeva jooksul alates tagastatud tellimuse kohaletoimetamise päevast.

5.4 Veebipood lunelukas.com ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood lunelukas.com  ei saanud mõjutada ega ette näha.

  1. Tagastamisõigus

6.1 Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul. Oma soovist kaup tagastada tuleb esmalt saata oma soov info@lunelukas.com. Kirjas palume märkida tellimuse number, tellija andmed ning toode mida soovitakse tagastada.

6.2 Tagastamisele kuuluv kaup peab olema rikkumata, kasutamata ja originaalpakendis.

6.3 Kaupa on võimalik tagastada eelnevalt kokkuleppel meili info@lunelukas.com või telefoni +372 5086 261 teel.

6.4 Juhul, kui teie ostuga tuli kaasa kingitus (näiteks saite kingituse soetades tooteid konkreetse summa eest või kingituse toote soetamisel), peate tagastama ka saadud kingituse rikkumata, kasutamata ja avamata kujul. Juhul, kui kingitust ei tagastata koos ülejäänud kaubaga, arvatakse kingituse väärtus tagastatavast summast maha.

6.5 Juhul, kui teie ostuga rakendus tasuta kohaletoimetamine (alates 45 eurose ostu puhul), kuid kauba osalise tagastusega väheneb summa alla tasuta tarne määra, arvatakse kauba väljasaatmise saatmiskulu tagastatavalt summalt maha.

6.6 Kui teieni on jõudnud vale kaup või kui kaup on saanud transpordi käigus kahjustada, siis palun võtke meiega ühendust info@lunelukas.com.

6.7 Veebipood lunelukas.com tagastab ostusumma taganemisavalduse kättesaamisel tarbijale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel tagastatava kauba laekumisel lunelukas.com aadressile.

  1. Vääramatu jõud

7.1 Veebipood lunelukas.com ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood lunelukas.com ei saanud mõjutada või ette näha.

  1. Isikuandmete töötlemine

8.1 Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.

8.2 Veebipoel lunelukas.com on õigus kasutada Tarbija elu- või asukoha aadressi reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Tarbijale.

8.3 Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.

8.4 Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku.

8.5 Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Veebipoel ligipääs.

  1. Tarbija õigus pöörduda tarbijakaebuste komisjoni poole

9.1 Kui Veebipood on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus Veebipoe pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tarbija esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse.