Allahindlus!

Audioraamat + eestikeelne paberraamat + onlines kuulamine!

25,90

Komplekt Metsalugude audioraamatust, mis koosneb 2’st CD plaadist ja eestikeelne paberraamat (mõlemaga on kaasas koodid audioraamatu ponlines kuulamiseks).

Audioaamat “Sõõm metsaõhku. Metsalood” sisaldab endas lühikesi jutukesi viies meid nutimaailmast lummava looduse juurde. Metsalood haaravad endaga kaasa ja kirjeldavad elavalt meid ümbritsevat.
Lasteraamatus “Sõõm metsaõhku. Metsalood” on kokku 46 kaasahaaravat juttu, mis on alguse saanud metsades, mere ääres, terrassil, unne vajudes, loodust vaadeldes, vahetevahel ka mõnest lapse väljaütlemisest. Nende lugude mõte on tuua lapsed loodusesse. Õigemini tuua loodus lasteni, kes sinna ise minna ei saa. Või isegi kui saavad, siis järgmisel korral metsa või jõe äärde minnes uurivad nad ümbrust ehk teise pilguga, saades nii uusi teadmisi ja elamusi.
Raamatu autor on Johanna-Iisebel Järvelill. Loeb Janek Sarapson.

“Sõõm metsaõhku. Metsalood”on lasteraamat, mis sisaldab endas lühikesi jutukesi viies meid nutimaailmast lummava looduse juurde. Metsalood haaravad endaga kaasa ja kirjeldavad elavalt meid ümbritsevat.
Raamatus on kokku 46 kaasahaaravat juttu, mis on alguse saanud metsades, mere ääres, terrassil, unne vajudes, loodust vaadeldes, vahetevahel ka mõnest lapse väljaütlemisest. Nende lugude mõte on tuua lapsed loodusesse. Õigemini tuua loodus lasteni, kes sinna ise minna ei saa. Või isegi kui saavad, siis järgmisel korral metsa või jõe äärde minnes uurivad nad ümbrust ehk teise pilguga, saades nii uusi teadmisi ja elamusi.
Lasteraamatut kaunistab enam kui 50 imelist illustratsiooni, mis teevad raamatu lugemise põnevaks ka kõige pisematele lugejatele.

Raamatu “Sõõm metsaõhku. Metsalood” autor on Johanna-Iisebel Järvelill, illustreeris Laivi Põder.

Eestikeelse raamatuga on kaasas ka raamatu onlines kuulamise võimalus.
Loeb Janek Sarapson.

Kategooria:

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Audioraamat + eestikeelne paberraamat + onlines kuulamine!”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga