Allahindlus!

Raamat “Sõõm metsaõhku” +audioraamat onlines

(3 arvustused)

16,90

“Sõõm metsaõhku. Metsalood”on lasteraamat, mis sisaldab endas lühikesi jutukesi viies meid nutimaailmast lummava looduse juurde. Metsalood haaravad endaga kaasa ja kirjeldavad elavalt meid ümbritsevat.
Raamatus on kokku 46 kaasahaaravat juttu, mis on alguse saanud metsades, mere ääres, terrassil, unne vajudes, loodust vaadeldes, vahetevahel ka mõnest lapse väljaütlemisest. Nende lugude mõte on tuua lapsed loodusesse. Õigemini tuua loodus lasteni, kes sinna ise minna ei saa. Või isegi kui saavad, siis järgmisel korral metsa või jõe äärde minnes uurivad nad ümbrust ehk teise pilguga, saades nii uusi teadmisi ja elamusi.
Lasteraamatut kaunistab enam kui 50 imelist illustratsiooni, mis teevad raamatu lugemise põnevaks ka kõige pisematele lugejatele.

Raamatu “Sõõm metsaõhku. Metsalood” autor on Johanna-Iisebel Järvelill, illustreeris Laivi Põder.

Eestikeelse raamatuga on kaasas ka raamatu onlines kuulamise võimalus.
Loeb Janek Sarapson.

128 laos

Kategooria:

3 arvustust tootele Raamat “Sõõm metsaõhku” +audioraamat onlines

  1. Kelli

    Väga ilus raamat! Käes hoides on tunne nagu tuleks seda raamatut eriti hästi kohelda – sellest kohe õhkub soojust ja hoolt, mis on läinud raamatu loomisesse. Minu 9-aastane poeg oli samuti vaimustuses, kallistas seda, vaatas pilte ja terve esimese õhtu nautis raamatu audiojutte, mis on sisse loetud maheda meeshääle poolt ning kaunistatud sisuga sobivate helidega. Aitäh loojatele!

  2. Gerli

    Kõige ilusam ja armsam raamat, mida olen käes hoidnud. Nii ilusad ja ka õpetlikud lood ❤️. Aitäh!

  3. Mari

    Terve pere lemmik raamat! Kindlasti kõige ilusam lasteraamat mida käes hoidnud olen! Ja eriti mõnus, et raamatuga on kaasas ka audioversioon, saab vahepeal ise lastele ettelugemisest puhata.. Ja eriti meeldib, et lood on nii mõnusad, pisut isegi teraapilised ja väga harivad! Ja sinna juurde veel imeilusad illustratsioonid.. imeline! Aitäh 🙂

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga