Allahindlus!

Audioraamat “Sõõm metsaõhku” CD plaatidel + onlines

(1 ülevaade)

13,90

Audioaamat “Sõõm metsaõhku. Metsalood” sisaldab endas lühikesi jutukesi viies meid nutimaailmast lummava looduse juurde. Metsalood haaravad endaga kaasa ja kirjeldavad elavalt meid ümbritsevat.
Lasteraamatus “Sõõm metsaõhku. Metsalood” on kokku 46 kaasahaaravat juttu, mis on alguse saanud metsades, mere ääres, terrassil, unne vajudes, loodust vaadeldes, vahetevahel ka mõnest lapse väljaütlemisest. Nende lugude mõte on tuua lapsed loodusesse. Õigemini tuua loodus lasteni, kes sinna ise minna ei saa. Või isegi kui saavad, siis järgmisel korral metsa või jõe äärde minnes uurivad nad ümbrust ehk teise pilguga, saades nii uusi teadmisi ja elamusi.
Raamatu autor on Johanna-Iisebel Järvelill. Loeb Janek Sarapson.

Kategooria:

1 arvustus tootele Audioraamat “Sõõm metsaõhku” CD plaatidel + onlines

  1. Liisu

    Olen seda autos nüüd mõned korrad kuulanud ja esialgne plaan lapsega koos kuulata polegi veel reaalsuseks saanud, sest nii mõnus ja lõõgastav on seda oma autosõitude ajal kuulata. Olen kindel, et lapsele ka meeldib. See on midagi teistsugust, see on rahulik, õrn, sisukas, kuulama panev ja täiesti maagiline. Väga hästi tehtud, kirjutatud ja loodud, muusika samamoodi ideaalselt sobiv. AItäh tegijatele!

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga